Blog

Home»Aktualności»NIEBO MOŻLIWOŚCI DOLNOŚLĄSKIEGO KLASTRA LOTNICZEGO W 2019 ROKU

NIEBO MOŻLIWOŚCI DOLNOŚLĄSKIEGO KLASTRA LOTNICZEGO W 2019 ROKU

Zarząd Stowarzyszenia „Dolnośląski Klaster Lotniczy”(DKL) spotkał się w czwartek 21 lutego w siedzibie firmy Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. by poruszyć kwestie związane z planami oraz działaniami prorozwojowymi Klastra w 2019 roku.

Członkowie Zarządu dokonali analizy statusu przygotowań do AIR FAIR 2019 w Bydgoszczy oraz udziału DKL w I Edycji Energy Industry Mixer, którego organizatorem jest firma Bosetti Global Consulting.  DKL jest oficjalnym partnerem wydarzenia, które odbędzie się 19 marca 2019r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Uczestniczyć w nim będą m.in. producenci i dystrybutorzy energii elektrycznej, podzespołów maszyn i urządzeń, a także instytucje działające w sektorze elektroenergetycznym.

Ponadto na spotkaniu omówiono formę przeprowadzenia kampanii informacyjno-promocyjnej, w którą zaangażują się firmy zrzeszone w Klastrze.

Przypomnijmy, że wystawa lotnicza, jaką jest Air Fair w Bydgoszczy to wydarzenie o charakterze międzynarodowym, gromadzącym podmioty zarówno z branży lotniczej, jak i przemysłu zbrojeniowego.  Jest  miejscem konsolidacji  środowiska lotniczego, a także doskonałą okazją do nawiązania relacji pomiędzy przedsiębiorcami, producentami, a także użytkownikami samolotów i sprzętu lotniczego.